THREELINE LOJISTIK
ULUSLARARASI TAŞIMACILIK

10 Yılın Tecrübesiyle Geleceğe:
"Lojistikte İz Bırakan Yolculuk!"

10 Yılın Tecrübesiyle Geleceğe:
"Lojistikte İz Bırakan Yolculuk!"

THREELINE LOJISTIK
ULUSLARARASI TAŞIMACILIK

THREELINE LOJISTIK
ULUSLARARASI TAŞIMACILIK

10 Yılın Tecrübesiyle Geleceğe:
"Lojistikte İz Bırakan Yolculuk!"

10 Yılın Tecrübesiyle Geleceğe:
"Lojistikte İz Bırakan Yolculuk!"

THREELINE LOJISTIK
ULUSLARARASI TAŞIMACILIK

Uluslararası Taşımacılık

Fransa Nakliyat

Fransa Nakliyat

Fransa nakliyat hizmetleri çeşitli uluslararası taşımacılık yapan firmalar tarafından hizmeti verilmektedir. Fransa, bir ülke olarak nüfusundan ekonomisine, siyasi gücünden teknolojisine, altyapısından refah seviyesine kadar oldukça gelişmiş bir ülkedir. Konum itibariyle Batı Avrupa'da bulunmaktadır. Fransa'nın güneyinde Akdeniz, kuzeyinde Kuzey Denizi ve Manş Denizi, batısında Atlas Okyanusu ve doğusunda Ren Nehri yer almaktadır. Sayılan konum itibariyle de pek çok olumlu yönde taşımacılık alternatifleri taşımaktadır.

Türkiye ve Fransa arasında da oldukça güçlü bir bağ bulunmaktadır. Bu ilişkinin olması sebebiyle ekonomik gelişmeler aralıksız olarak devam etmektedir. Fransa ve Türkiye'de olmak üzere karayolu, deniz yolu ve hava yolu gibi taşımacılık yöntemleri devam etmektedir. Bunun beraberinde iki ülke arasında daima ihracat ve ithalat faaliyetleri gelişmektedir. Birbirinden farklı sektörler bu iki ülkede bulunan şirketlerde ekonomik faaliyetlerini sürdürmektedir. Tam da bu konuda Fransa nakliye hizmeti ortaya çıkmaktadır.

Fransa konum ve sahip olmuş olduğu geçiş lokasyonlarından dolayı en çok karayolu taşımacılığına uygun olmaktadır. Kararı yolunda taşımacılığının elverişli olması sebebiyle de en çok tercih edilen taşımacılık türü olmaktadır. Ayrıca karayolu nakliyesi belli miktardaki eşyaların ve malların taşınması konusunda en hızlı ve uygun maliyetli olan yöntem olarak geçmektedir. Hiç şüphesiz taşımacılık anlamında yalnızca karayolu yöntemi tercih edilmemektedir. Bu anlamda diğer nakliye yöntemleri ile de taşımacılık yapılmaktadır. Fransa'da oldukça fazla şekilde gelişmiş limanlar bulunmaktadır. Bu sebeple deniz yolu taşımacılığına da uygun bir zemin yer alır.

İzmir Fransa Nakliyat

Türkiye'den Fransa'ya taşımacılık amaçlı anlaşma yapılan illerden birisi de İzmir olmaktadır. Bu anlamda farklı nakliye türleri tercih edilmektedir. İşlerinden en çok tercih edilen nakliye türü karayolu nakliye olarak geçmektedir. Bu anlamda İzmir Fransa nakliyat konusunda şirketlerin özellikle karayolu nakliyesini tercih ettiği bilinmektedir. Fransa'ya Türkiye'den çıkan tırlar alternatif güzergah kullanılarak ulaşımı yapılmaktadır.

Üstelik yol güvenliği konusunda da herhangi bir sorun olmadan Fransa'ya kadar eşyalar taşınmaktadır. İzmir'den Fransa'ya doğru çıkan eşyalar tırlarla birlikte konforlu bir şekilde ulaşımı sağlanmaktadır. Tırların Fransa'ya ulaşma günü ise çıkışı yapıldıktan 6 ila 8 gün arasında değişmektedir. Ancak unutulmaması gereken bir şey de sınır kapılarındaki yoğunluğa ve taşınacak olan eşyaların Fransa’daki varacağı konuma göre de değişiklik göstergedir.

Tırlar ile taşınan eşyalar Fransa'ya taşınırken oldukça güvenli bir şekilde taşıması yapılmaktadır. Avantaj sağlaması ile birlikte karayolu taşımacılığı oldukça tercih edilen bir yöntem olmaktadır. Bu avantajlardan ilki taşınan yükün gideceği yere aktarmasız bir biçimde ulaşıyor olmasıdır. Bu durum zaman kaybını da ortadan kaldırmış olur. Ayrıca yükün cinsine bakılarak da taşıma aracı çok daha kolay bir biçimde bulunmaktadır. Fransa tır nakliye firmaları bu anlamda taşınacak olan yükün cinsine göre uygun olan aracı da temin etmektedir.

Fransa Nakliye Firmaları

Fransa nakliye firmaları araştırması yapılan konular arasında yerini almaktadır. Bu anlamda güvenilir bir firmayla taşımacılığın yapılması oldukça önemli bir konu olarak geçmektedir. Çoğu uluslararası firmalar ağır nakliyat, konteyner nakliye, Frigo tır nakliyesi ve gabari dışı gibi alanlarda da çeşitli hizmetler sağlamaktadır. Taşıması yapılan sayılmakta olan nakliye çeşitlerinin tamamen müşteri memnuniyetin sağlanması amaçlı yapıldığı da bilinmektedir. Üstelik çoğu firmanın müşteri memnuniyetini sağlaması adına da oldukça makul düzeyde fiyat tuttuğu da bilinmektedir. Fransa'nın tüm şehirlerine seferler yapan tırlarda uluslararası taşımacılık firmaları arasında yerini almaktadır.

Bundan dolayı Fransa parsiyel hizmeti almak isteyen kişilere de aynı firmalar tarafından yardımcı olunmaktadır. Araştırması yapılan en çok konulardan birisi de Türkiye Fransa tır nakliye fiyatları konusunda olmaktadır. Ancak her firmanın kendisine göre belirlemiş olduğu bir fiyat politikası bulunmaktadır. Fiyat politikasını etkileyen faktörler de yine firmadan firmaya değişiklik göstermektedir.

Nakliye fiyatları konusunda öncelikli olarak belirleyici etmenlerden birisi de yükleme yeri ile boşaltma yeri arasındaki mesafe olarak geçmektedir. Dolayısıyla bir yükün nereden alınıp nereye teslim edeceği firmalar tarafından önemsenmektedir. Fransa nakliye hizmeti konusunda farklı güzergahlarda kullanılıyor olmaktadır. Bundan dolayı fiyat değişikliklerine neden olan etmenlerin güzergahlarının detayları, varış süreleri ve mesafeleri gibi etmenlerin de etkilediği bilinmelidir. Taşınması yapılacak olan yüklerin tonajı ve malın cinsi de aynı şekilde fiyatı belirlemektedir.

Uluslararası Taşımacılık / Threeline Lojistik

Fransa Nakliye

Tüm Kıtalar, Bölge ve Limanlara Kurumsal Taşıma

Uluslararası Taşımacılık ve diğer ülkeler hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.
Tel: +90 212 676 1281 Fax_ +90 212 676 1282 | info@threelinelojistik.com

Fransa Nakliye

Bize Ulaşınız

Uluslararası Taşımacılık

HER TÜRLÜ SORULARINIZ İÇİN BİZE YAZIN

Uluslararası Taşımacılık - Threeline Lojistik: Bütün sorunları bize iletmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Arkadaşlarımız 09:18:30 arası en geç 2 saat içinde sorularınıza cevap veren maili size iletmiş olacaklardır. Yada daha hızlı cevap almak isterseniz +90 212 676 1281 numaralı telefonu arayarak her biri kendi bölgesinde yüksek tecrübeye sahip ekip arkadaşlarımızdan canlı destek alabilirsiniz./ info@threelinelojistik.com

ALLURE TOWER
E5 Yanyol Civan Sok.
No:1 Kat:8 Daire:114
Avcılar, İstanbul,
Türkiye, 34500
+90 212 676 1281
info@threelinelojistik.com

TOP